ورود کاربر

Parastar Logo
Parastar Logo
Parastar Logo

حق چاپ، تکثیر و انتشار

تمامی حقوق منتج از مطالب منتشر شده در وبسایت parastar.info (که من بعد سایت یا وبگاه پرستار نامیده می شود) انحصاراً متعلق به وبسایت پرستار یا وبگاه پرستار می باشد. این مطالب در جمهوری اسلامی ایران تهیه، ترجمه و تدوین شده است. هیچ بخشی از این وبسایت قابل نسخه برداری، کپی، انتشار، انتقال یا استفاده به هر شکل و طریقی (غیر از استفاده فردی و مقاصد آموزشی)؛ و به هیچ شکلی، چه الکترونیک، مکانیکی، الگو برداری، ضبط یا تکثیر نیست. تمامی محتوای موجود در این وبسایت از متون آموزشی، متون سرگرمی، متون علمی، معرفی ها و بیوگرافی ها گرفته تا تصاویر و نقاشی ها، الگو و قالب سایت همگی تابع قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان و ناشران جمهوری اسلامی می باشند (مصوب دوازده اسفند 1365 یا بعد از آن)، و بهره برداری اقتصادی و انتشار آنها به هر شکلی ممنوع است. هر گونه استفاده اقتصادی اعم از فروش مستقیم یا غیر مستقیم، تغییر شکل یا تغییر تکنولوژی، نسخه برداری و ویرایش که منجر به فایده مالی برای شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی گردد، بطور انحصاری و قاطع ممنوع است.

قابل توجه کاربران

تمامی مطالب منتشر شده در این وبسایت دارای پایه و مرجع علمی بوده و توسط وبسایت پرستار تهیه، ترجمه و تدوین شده است. ناشر این مطالب (وبسایت پرستار) این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمانی و به هر شکلی که اقتضاء کند، مطالب را ویرایش، حذف یا اضافه نماید. تمامی مطالب منتشر شده در این وبسایت، اعم از متن، عکس، اسلاید، کتاب الکترونیک و هر محتوای موجود تنها به جهت اشتراک رایگان منابع منتشر شده است، طریقه استفاده کاربران و نوع کاربری شخصی یا آموزشی که دارند، تابع مسئولیت خودشان می باشد. وبسایت پرستار هیچگونه مسئولیتی در قبال طریقه استفاده از مطالب موجود در این وبگاه را نمی پذیرد. محتوای موجود در این وبسایت به معنی توصیه، تجویز یا اقدام درمانی یا تشخیصی نیست. در صورت برخورد با مشکل درمانی لطفا به پزشک و پرستار خود مراجعه کنید و از آنها توصیه بگیرید. مطالب وبسایت پرستار صرفا جنبه آموزشی دارد و جایگزین هیچ روش تشخیصی یا درمانی اصلی یا بدیل نیست. هرگونه مسئولیت وخامت اوضاع، دیر مراجعه کردن به مراکز درمانی، عدم رفع علائم و غیره به عهده کاربر می باشد و وبسایت پرستار در این رابطه هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد. در صورت برخورد با مشکل لطفا فورا با شماره 119 مرکز فوریت های پزشکی تماس بگیرید و از اطلاعات موجود در وبسایت پرستار به عنوان مرجع درمانی استفاده نکنید.

ناشر مطالب (وبسایت پرستار) به هیچ وجه تست های خاص، رویه های درمانی، تشخیص ها یا داروهای معرفی شده در این وبسایت را به عنوان مرجع درمانی معرفی یا توصیه نمی کند. استفاده از مطالب منتشر شده توسط دست اندرکاران سایت پرستار به هیچ وجه ضامن مسئولیتی برای دست اندرکاران سایت چه به صورت فردی یا گروهی نمی باشد.

این وبسایت یک سانتر تبادل رایگان مطالب و محتوای پرستاری و درمانی است. بنابراین ممکن است حاوی عکس یا مطالبی باشد که برای خردسالان و افراد زیر سن قانونی مناسب نباشد. لطفا در صورتی که به سن قانونی نرسیده اید، از رجوع و استفاده از مطالب وبسایت پرستار خودداری کنید. وبسایت پرستار هیچگونه مسئولیتی را در قبال فرزندان و عزیزان زیر سن قانونی نمی پذیرد.

وب سایت پرستار یک مرکز رایگان اشتراک محتوا است و هیچگونه تضمینی در مورد صحت، روایی، کمال، به روز بودن، به موقع بودن یا تناسب مطالب با هیچ بیماری، رویه تشخیصی یا درمانی ندارد. مطالب صرفا از مراجع مطرح رشته پرستاری، پزشکی و پیراپزشکی تهیه، ترجمه، تدوین و منتشر شده است؛ تعیین صحت و قابل استفاده بودن مطالب به عهده و در مسئولیت خود کاربران است.

مسئولیت های کاربران

  1. عدم استفاده از مطالب سایت به غیر از موارد شخصی و آموزشی
  2. قبول تعهد اعمال خود در زمان ورود به سایت پرستار
  3. عدم شرکت در هرگونه رفتاری که منجر به نقض قواعد حقوق ناشرین و مولفین رسانه های چاپی و برخط شود
  4. عدم شرکت در هر گونه رفتاری که منجر به فایده اقتصادی و مالی از طریق انتشار، انتقال یا فروش مطالب وبسایت پرستار گردد.

تذکر:

هرگونه استفاده اقتصادی، انتشار و تکثیر بدون مجوز مطالب وبسایت پرستار ممنوع بوده و تابع قانون حقوق مولفین و ناشرین جمهوری اسلامی ایران می باشد و با خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد. لطفا در صورت نیاز به کپی و تکثیر مطالب سایت، با مدیریت سایت تماس بگیرید و مجوزهای لازم را اخذ نمایید.

با آرزوی ایران بهتر و پرستاری قوی تر
مدیریت سایت پرستار

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com