ورود کاربر

کم فروش ترین ماشین های سال 2015

در این بخش 13 ماشین عالی معرفی می شود که در سال 2015 استقبال خوبی نداشتند و فروش کمی داشتند و بنابراین خط تولید آنها بسته شد. به هر حال تولید ماشین خوب توسط سازنده اتومبیل به تنهایی تضمین کننده فروش و استقبال مردم از آن نیست.


نیسان جوک (Nissan Juke)

نیسان جوک (Nissan Juke)

این ماشین در سال 2015 تنها 27121 عدد فروش داشت. قیافه ای شبیه به کراس اورها دارد و ماشینی شبه ورزشی با ظاهر مثل چشمان کروکودیل است. نیسان این ماشین را برای رقابت با مینی کوپر (Mini Cooper) ساخت. اما گونه مینی خیلی بازار بهتری داشت.


فورد فلکس (Ford Flex)

فروش 2015 فورد فلکس 19570 عدد بود. نه SUV است و نه مینی ون. این ماشین با قیافه جعبه مانندش برای جابجایی بار و سرنشین عالی است. دارای دو گزینه موتور 3.5 لیتر V6 با 287 اسب قدرت و یا 3.5 لیتر دوستدار محیط (EcoBoost) با 365 اسب قدرت است. شاید ظاهرش باعث فروش کم آن شد. در همین فاصله زمانی فورد توانست 249251 عدد از مدل فورد اکسپلورر (Ford Explorer) بفروشد.

فورد فلکس (Ford Flex)


بیوک ریگال (Buick Regal)

بیوک ریگال (Buick Regal)

فروش 2015 بیوک ریگال 19504 عدد بود. این سدان ورزشی و ارزان گزینه خوبی است. طراحی زیادی ندارد. دارای محرک تمام چرخ است، اما کادیلاک ای تی اس (Cadillac ATS) که دیفرانسیل عقب است فروش بهتری داشت.


بی ام دبلیو سری -2 (BMW 2-Series)

بی ام دبیلو سری 2 جایگزین سری -1 شد. این کوپه آلمانی جذاب است، اما علت فروش 13020 عددی آن در سال 2015 مشخص نیست. به هرحال مدل های سری-4 بازار را قبضه کردند و کسی زیاد سراغ مدل سری-2 نرفت.

بی ام دبلیو سری -2 (BMW 2-Series)


شیون اف آر – اس (Scion FR-S)

شیون اف آر – اس (Scion FR-S)

فروش شیون در سال 2015 تنها 10507 عدد بود. افراد عادی مثل ما مطمئنا این مدل را می پسندند (و خواهر دوقلوی آن یعنی سوبارو بی آر-زد (Subaru BR-Z))، اما متاسفانه بازار خوبی نداشت. مطمئنا فروش این ماشین در سال 2016 خوب خواهد شد.


ولکسواگن سی سی (Volkswagen CC)

این ولکسواگن در سال 2015 تنها 6276 عدد فروش داشت. دارای ظاهر عالی و باوقاری است و با جعبه دنده شش دنده خودکار یا شش دنده دستی می توان تهیه کرد. دارای دو گزینه موتور 4 سیلندر و موتور 6 سیلندر است. اما ولکسواگن چهار سیلندر و ولکسواگن سی سی شش سیلندر نتوانستند نسبت به پاسات (Passat) معمولی فروش خوبی داشته باشند. فروش سال گذشته پاسات 78207 هزار عدد بود.

ولکسواگن سی سی (Volkswagen CC)


سوبارو بی آر – زد (Subaru BR-Z)

سوبارو بی آر – زد (Subaru BR-Z)

سوبارو بی آر-زد تنها 5296 عدد فروش داشت. بجز کم بودن اسب بخار آن، مشکل دیگری ندارد. از خانواده ماشین های فرمان تمام چرخ است و می تواند ماشین عمومی خوبی باشد.


جگوار تایپ اف (Jaguar F-Type)

جگوار تایپ – اف تنها 4629 عدد در سال 2015 فروش داشت. این ماشین اسپورت دو نفره استقبال خوبی نداشت، شاید بخاطر اینکه برای حمل مسافر و بار به ماشین دومی نیاز است. به هر حال در دنیای مملو از کراس اور و اس یو وی، فروش این مدل ماشین ها سخت است، بخصوص وقتی که قیمت پایه آن 60 هزار دلار باشد.

جگوار تایپ اف (Jaguar F-Type)


پورشه کایمن (Porsche Cayman)

پورشه کایمن (Porsche Cayman)

فروش پورشه کایمن در سال 2015 تنها 3561 عدد بود. مدت زیادی پورشه از رقابت کایمن با پورشه 911 جلوگیری کرد تا اینکه پورشه GT4 وارد شد. متاسفانه سایه 911 برای کایمن سنگین بود و این کوپه موتور وسط فروش خوبی نداشت. فروش 911 تقریبا سه برابر کایمن بود.


پورشه باکستر (Porsche Boxster)

فروش پورشه باکستر هم کم و تنها 3102 عدد در سال 2015 بود. حتی از پورشه باکستر 718 (Porsche 718 Boxster) نیز کمتر بود که ارزانترین پورشه موجود است. اما پورشه 911 قدرت و عملکرد بهتری داشت و خیل طرفدار پورشه 911 را ترجیح دادند. اما به نظر من باکستر یا باکستر اسپایدر (Boxster Spyder) مدل های خاص تری است.

پورشه باکستر (Porsche Boxster)


شورلت اس اس (Chevrolet SS)

شورلت اس اس (Chevrolet SS)

فروش شورلت اس اس در سال 2015 تنها 2895 عدد بود. اگر از کسانی هستید که به کوروت (Corvette) نگاه می کنید و می گویید: ای کاش این ماشین چهار در داشت، جواب شما شورلت اس اس است. جایگزین خوبی برای پونتیاک جی8 (Pontiac G8) است با 415 اسب قدرت و جعبه دنده اتوماتیک شش دنده. ماشین خوبی برای کمی رانندگی بعد از رساندن بچه ها به مدرسه است، اما مردم بیشتر چوی مالیبو (Chevy Malibu) را ترجیح دادند.


نیسان جی تی-آر (Nissan GT-R)

فروش نیسان جی تی-آر در سال 2015 تنها 1105 عدد بود. در مجموع فروش سال گذشته نیسان جالب نبود. این ماشین با موتور توربوشارژ دوقلوی خود که مانند جت تیک آف می کند، یک موشک است. بخصوص اگر جی تی-آر نیسمو (GT-R Nismo) را بگیرید.

نیسان جی تی-آر (Nissan GT-R)


دوج وایپر (Dodge Viper)

دوج وایپر (Dodge Viper)

فروش دوج وایپر در سال 2015 تنها 676 عدد بود. علیرغم رکوردی که در مسیر مسابقه 13 دور بدست آورد، اما در سایه مرسدس -ای ام جی – جی تی (Mercedes-AMG GT) قرار گرفت. متاسفانه دوج دیگر نمی تواند به تولید این وایپر ادامه دهد و تولید آن بزودی قطع می شود. پس اگر دوستدار دودج وایپر هستید، سریعتر اقدام کنید.


برای نمایش اسلاید شو روی عکس ها در نمای اسلاید کلیک کنید

دانلود اسلاید پاورپوینت

{jd_file file==9}

{jd_file file==508}

{jd_file file==509}

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com