ورود کاربر

نرم افزارهای ضروری

در این بخش از دانلود سنتر پرستار، نرم افزارهای مورد نیاز پرستاران و همچنین نرم افزارهای مورد نیاز برای کار کردن با مطالب سایت پرستار ارائه می شود. از جمله می توان به جستجوگرهای اینترنت، فرهنگ لغت، نرم افزارهای کمکی دانلود، نرم افزارهای مشاهده و خواندن کتاب های ارائه شده پرستار برای دانلود، نرم افزارهای مخصوص تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، نرم افزارهای نگارش پایان نامه و پروپوزال اشاره نمود. این نرم افزارها از طریق لینک دانلود مستقیم از وب سایت مرجع ارائه می شوند.


مدیریت دانلود

دانلود مطالب عرضه شده در دانلود سنتر پرستار از طریق نرم افزارهای مدیریت دانلود راحت تر و مطمئن تر است. بخصوص که بعضی دارای حجم بالایی بوده و ممکن است در چند مرحله دانلود شوند.

نرم افزار مدیریت دانلود

جستجوگر وب

تعدادی از آیتم های عرضه شده برای دانلود در وب سایت پرستار از طریق همه مرورگرها قابل دانلود نیست. بنابراین مرورگرهای عرضه شده در این بخش به شما توصیه می شود.

نرم افزار مرورگر وب


آمار و محاسبات

برای یادگیری نرم افزار SPSS و همچنین سایر نرم افزارهای آماری و انجام محاسبات و تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه ها، رسم نمودارها و گزارش نتایج به نرم افزارهای این بخش نیاز است.

نرم افزارهای آمار و محاسبات

نگارش و ویرایش متون

در این بخش نرم افزارهای مخصوص نگارش و ویرایش متون عرضه شده است. همچنین سبک های نگارش و آیین نامه های نگارش پایان نامه و پروپوزال دانشگاهها در این بخش عرضه شده است.

نرم افزارهای واژه پرداز


اسکریپت و کد

پرستار آموزش زبان جاوا اسکریپت و طریقه اسکریپت نویسی را عرضه کرده است. این زبان برای خودکار کردن بسیاری از اقدامات لازم برای تجزیه و تحلیل داده ها و رسم نمودارها لازم است.

کد و اسکریپت نویسی

متفرقه

در این بخش نرم افزارهای مختلفی از قبیل Adobe Acrobat Reader، نرم افزار epub File Reader و سایر نرم افزارهای لازم برای مطالعه و طراحی و غیره ارائه شده است.

نرم افزار متفرقه

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com