ورود کاربر

همکاران گرامی

ورود شما به وبگاه پرستار را خیر مقدم می گوییم. حضور شما را در این جمع مغتنم می شمریم. لطفا برای ورود به بخش مورد نظر خود، روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و لینک های مورد نظر خود را ادامه دهید. این پیکربندی برای سهولت استفاده سایت با موبایل است. وبگاه پرستار به همکاری و مشارکت کلیه همکاران نیازمند است. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. برای ارسال نظرات، مقالات، جزوات، مطالب و … باما تماس بگیرید.

تذکر: وبگاه پرستار در ابتدای راه است و در حال بلوغ. هر روزه مطالب جدیدی به وبگاه اضافه می شود، اگر مطلب مورد نظر خود را پیدا نکردید، مطمئن باشید که در بازدید بعدی پیدا می کنید. شما می توانید مطلب مورد نظر خود را از فرم تماس با مادرخواست کنید. چون مطالب پرستار زیاد است اما هنوز به طور کامل وب نویسی نشده است.

کاربر گرامی

وب سایت پرستار در چهار بخش تنظیم شده است. بخش اول خانه پرستار است. در خانه پرستار مطالب علمی تخصصی پرستاری ارائه شده است. بخش دوم دانلود سنتر پرستار است که کتاب، مقاله، پایان نامه، نرم افزار و ... را برای دانلود رایگان عرضه کرده است. بخش سوم دپارتمان خدمات پرستار است که به معرفی خدمات پرستار و آموزش فنون جالب برای دوران بازنشستگی پرداخته است. بخش چهارم دپارتمان مدیریت پرستار است که اطلاعات پرستار به همراه مطالب عمومی عرضه می کند. با توجه به توضیحات دپارتمان مورد نظر خود را انتخاب کنید.


خانه : آموزش و القا

فرآیند پرستاری، مهارت های عملی و نظری، روش تحقیق، روش تدریس، مفاهیم پرستاری

خانه پرستار

دانلود سنتر: ارائه محتوا

دانلود کتاب، مقاله، پایان نامه، پروپوزال، نرم افزار، عکس، پوستر، آیین نامه، فرم و دستورالعمل

دانلود سنتر

خدمات : عرضه و تقاضا

ژورنال ها، معرفی سایت، خدمات ترجمه، تدوین پایان نامه، اکسپت مقاله، اسلاید و آمار

خدمات پرستار

مدیریت : تماس با ما

اطلاعات تماس، تماس با مدیریت، مطالب عمومی، جملات قصار و نکته های گهربار

مدیریت پرستار


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com