ورود کاربر

جملات قصار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این بخش جملات کوتاه و آموزنده بزرگان برای موفقیت به عنوان یک مدیر و یک فرد حرفه ای قید شده است. جملاتی که گوینده آنها مشخص نیست، به عنوان بی نام (Anonymous) ثبت شده است.

«افراد محتاط و دقيق هميشه بدنبال حفظ آبرو و جايگاه اجتماعي خود هستند، هرگز تن به تغيير و دگرگوني نمي‌دهند. كساني كه مشتاق پيشرفت هستند، در برآورد جهاني بايستي بدنبال همه يا هيچ باشند».

Susan B. Anthony

«اولين و مهم ترين مسئوليت هر كسي كه مايل به مديريت باشد مديريت خود مي باشد: تماميت خود، شخصيت، اخلاقيات، دانش، عقل، خلق و مزاج، كلمات و رفتار و عملكرد. مديريت حرفه اي است فوق العاده پيچيده، بي پايان، و فوق العاده سخت كه اغلب مي خواهيم از آن فرار كنيم».

Dee Hock, 2000, in The Art of Chaordic Leadership

«چگونه مي توان كاركنان را برانگيخت زماني كه از بيشتر آنها خواسته مي شود با كم موجود زياد انجام دهند؟ در بخش بزرگي، پاسخ اين سئوال اين است كه: به كاركنان احساس امنيت، نياز بودن، و با ارزش و مورد تقدير بودن بدهيد».

Benson & Dundis, 2003

«هدف اصلي اغلب سازمان ها (و مطمئناً سازمان هاي بشردوست) تنها ارائه خدمات نيست، بلكه پرورش تغييرات و بهبود زندگي مي باشد»

Peter Drucker


«بخشش و عدالت تعادل ترازوي عدالت هستند، اگر بخشش كم شود، سپس عدالت مستولی می شود.»

Anonymous

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com