ورود کاربر

به وبگاه پرستار خوش آمدید!

حضور شما را در این جمع مغتنم می داریم. این وبگاه به هدف آموزش فرآیند پرستاری و ایجاد یک بانک اطلاعات تخصصی پرستاری راه اندازی شده است. مطالب وبگاه در دو بخش کلی ارائه می شود: مطالب عمومی و مطالب تخصصی.

بخش مطالب عمومی شامل اطلاعات عمومی و بخش آموزش بیمار فرآیند پرستاری است، برای همگان قابل استفاده بوده و استفاده از آنها مستلزم ثبت نام در سایت نیست.

بخش مطالب تخصصی شامل فرآیند پرستاری و آموزش مهارت های پرستاری از قبیل روش تحقیق، روش تدریس، مدل های پرستاری، آمار، تفکر نقادانه، مشکل گشایی، مفاهیم پرستاری، چکیده تحقیقات جاری، مدیریت و رهبری در پرستاری است، استفاده از این بخش مستلزم پیشینه پرستاری و آشنایی با ترمینولوژی پرستاری است، بنابراین استفاده از آنها در دسترس عموم قرار نمی گیرد، کاربران این بخش پرستاران و گروه پزشکی و پیراپزشکی هستند که در سایت ثبت نام کرده باشند.

معرفی وبگاه پرستار !

زمانی که انسان به درد و ناراحتی غیرقابل تحمل مبتلا می شود می داند که باید به دنبال خدمات درمانی باشد، اما ارائه کنندگان خدمات درمانی چگونه متوجه می شوند که مشکل از کجاست و چطور مشکل را رفع کنند، جطور سلامت بیمار را برگردانند، یا از درد و ناراحتی وی کم کنند. پاسخ این سئوالات به علائم و نشانه های بیمار و نتایج تست های تشخیصی بستگی دارد. در این وب سایت تلاش می شود که این علائم و نشانه ها معرفی شوند، نتایج تست های تشخیصی تفسیر شود، مداخلات پرستاری طراحی شده و به رفع مشکل یا تسکین درد و آلام بیمار کمک شود.

مطالب این بخش (فرآیند پرستاری) در 15 بخش ارائه می شود و هر بخش یکی از سیستم های اصلی بدن را پوشش می دهد. در هر بخش بیماری ها و اختلالات هر بخش از بدن بررسی می شود. شرح هر بیماری یا اختلال به صورت زیر تقسیم بندی می شود:

  • مشکل چیست؟
  • پیش آگهی
  • علائم و نشانه های اصلی
  • تفسیر تست های تشخیصی
  • درمان
  • تشخیص های پرستاری
  • مداخلات پرستاری
  • تست های تشخیصی حیاتی

در بخش مشکل چیست، شرح مختصری از طریقه ابتلای بدن به آن بیماری یا اختلال خاص آمده است. بخش پیش آگهی احتمال درمان بیماری و احتمال وقوع آسیب دائمی به سیستم مورد نظر بررسی می شود. باقیمانده بخش ها نیز اطلاعاتی به صورت لیست علائم و نشانه ها، تشخیص ها و غیره ارائه می کنند. این تقسیم بندی به شیوه ای انجام شده است که یادگیری آنها ساده تر شده و همچنین به عنوان یک منبع سریع در دسترس پرستاران باشد.

برای استفاده از مطالب این بخش عضویت در سایت الزامی است. تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند، به این مطالب دسترسی خواهند داشت.

وبگاه پرستار قصد دارد که بتدریج مطالب مختصر و مفیدی در مورد کلیه مهارت های تخصصی و عمومی پرستاری ارائه نماید. سپس به با گذر زمان مطالب مجدد مورد بررسی و توسعه قرار گرفته و هر مطلبی به رشد کامل رسانده می شود. بنابراین لازم است که برای مطالعه یک مطلب مرتب سایت را چک نمود و از تغییرات جدید آگاه شد. روش دیگر عضویت در خبرنامه سایت پرستار و مطلع شدن از مطالب جدید اضافه شده به سایت است. در ادامه نمونه ای از مهارت هایی که پوشش داده می شود، ذکر شده است:


فرآیند پرستاری

در این بخش بدن به 15 سیستم دسته بندی شده است. سپس اختلالات هر سیستم به طور مجزا مورد بحث قرار گرفته است. تست های تشخیصی هر سیستم ذکر شده، تشخیص های پرستاری به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است و در پایان مداخلات پرستاری ذکر شده است.

فرآیند پرستاری

مفاهیم پرستاری

در این بخش مفاهیم پرستاری از قبیل مرگ، ترس، امید، عاطفه، اضطراب، توجه، سوگ مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین مفاهیم نوین پرستاری از قبیل تکنولوژی، سیاست در پرستاری، اقتصاد پرستاری، مدیریت پرستاری مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

مفاهیم پرستاری

روش تدریس

در این بخش برنامه ریزی درسی، استانداردهای تدریس حرفه ای، روش های تدریس، آموزش نظری، آموزش عملی، تکنولوژی آموزشی، استفاده از تجهیزات به روز و IT در آموزش پرستاری و مراقبت از بیمار ارائه شده است. در این بخش تلاش شده است که روش های تدریس مدرن چهره به چهره و آموزش از راه دور بحث شود.

روش های تدریس در پرستاری

روش تحقیق

در این بخش روش های تحقیق از جمله طرح تحقیق، روش های نمونه گیری، روش های تجزیه و تحلیل داده ها، روش های تعیین روایی و پایایی ابزار پژوهش، طرح تحقیق تجربی و نیمه تجربی، توصیفی و همبستگی، کمی و کیفی، تحقیق عملی، مطالعه موردی، فراتجزیه، کارآزمایی بالینی و ... بحث شده است.

روش های تحقیق در پرستاری

مهارت های عملی

در این بخش مهارت های عملی همانند تفسیر نتایج آزمایشات، گرفتن علائم حیاتی، تفسیر نتایج تست های تخصصی مثل نوار قلب، سی تی اسکن، SPECT، MRI، اینتوبه کردن، CPR و مهارت های بخش ویژه مورد بحث قرار می گیرند. سپس عملکرد مبتنی بر شواهد (Evidence-Based Practice) بیان می شود.

مهارت های عملی پرستاری

اخلاق پرستاری

در این بخش اخلاقیات و قوانین حقوقی در پرستاری مورد بررسی قرار گرفته است. اخلاقیات پرستاری به بخش های اخلاق مراقبت از کودکان، اخلاق مراقبت از مادران، حقوق بیماران و اخلاق مراقبت از سالمندان، خطا و نقص عملکرد، قوانین حقوقی قابل اعمال در پرستاری بحث شده است.

اخلاقیات و قانون در پرستاری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com