ورود کاربر

تفکر نقادانه، فرآیند پرستاری و قضاوت بالینی
(Critical Thinking, the Nursing Process, and Clinical Judgment)

برآیندهای یادگیری

تفکر نقادانه در پرستاریپس از مطالعه این مطلب، انتظار می رود:

  • bullete2  تفکر نقادانه (CT) را تعریف کنید.
  • bullete2  اهمیت تقکر نقادانه در پرستاری را شرح دهید.
  • bullete2  تفاوت مشخصات تفکر تازه کارها با تفکر افراد با تجربه را بیان کنید.
  • bullete2  هدف و مراحل فرآیند پرستاری را شرح دهید
  • bullete2  تفاوت تجویز پرستاری و تجویز پزشکی را شرح دهید.
  • bullete2  تفاوت بین اقدامات پرستاری مستقل، بین بخشی و وابسته را توصیف کنید.
  • bullete2  ارزشیابی و اهمیت آن در فرآیند پرستاری را شرح دهید.
  • bullete2  قضاوت بالینی در حرفه پرستاری را تعریف و شکل گیری آن را شرح دهید.
  • bullete2  طرح شخصی برای استفاده در تدوین قضاوت بالینی دقیق ارائه کنید.

تقریبا تمامی برخوردهای پرستار با بیمار فرصتی است برای پرستار که به بیمار کمک کند به بالاترین سطح بهزیستی و آسایش دست یابد. توانایی پرستاری برای تفکر نقادانه در مورد نیازهای بیمار و بهترین راه برآورده کردن این نیازها تعیین کننده میزان سودی است که بیمار از مراقبت پرستاری می برد. قابلیت پرستار برای استفاده از رویکرد شناختی معتبر در تعیین اولویت های مراقبتی بیمار و در گرفتن تصمیمات بالینی دقیق برای تبیین این اولویت ها حیاتی است. در این مقاله جوانب مهم و به هم مربوط تفکر و تصمیم گیری در پرستاری یعنی تفکر نقادانه، فرآیند پرستاری و قضاوت بالینی بررسی می شوند.

در این مطلب می خوانیم:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com