ورود کاربر

شناخت عقل و حکمت در پرستاری

مفاهیم پرستاری – شناخت عقل و حکمت در پرستاری
نویسنده: سوزان ای. ماتنی

وبگاه پرستاربعنوان پرستار، ما به دنبال طریقه کسب حکمت پرستاری و اعمال این حکمت در عملکرد روزمره خود هستیم. اما هنوز مفهوم و تجربه «عقل و حکمت در حرفه پرستاری» بخوبی تعریف نشده است. در این مقاله حکمت در عمل در حرفه پرستاری بحث می شود. ابتدا نظریه های پرستاری بطور مختصر مرور شده، پیشینه و متون حکمت در رشته های مختلف بازنگری شده، ویژگی های مشخصه عقل و حکمت از طریق تحلیل مدل های مختلف حکمت دیگر رشته ها تعیین می شوند. همچنین چندین حکایت در مورد عقل و حکمت در حرفه پرستاری معرفی می شوند که در طی بازنگری پیشینه و متون مربوطه شناسایی شده اند. سپس این حکایات خلاصه و جمع بندی شده و درک ما از حکمت و عقل و حکمت پرستاری نتیجه گیری می شود، زیرا به پرستاران کمک می کند که عقل و حکمت خود را در انجام مراقبت پرستاری و در فرآیند آموزش پرستاران جدید بکار بگیرند و پرستاران جدید به افرادی عاقل در حرفه پرستاری تبدیل شوند.

در این مطلب می خوانیم:

واژه های کلیدی: حکمت، دانش، انفورماتیک، تحلیل مفهوم، حکایات حکمت، ویژگی های حکمت، حکمت در عمل

منبع:

Matney, S., Avant, K., Staggers, N., (October 30, 2015) "Toward an Understanding of Wisdom in Nursing" OJIN: The Online Journal of Issues in Nursing Vol. 21 No. 2.


لینک مطالب مرتبط


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com