ورود کاربر

قابل توجه کاربران گرامی:

 کتاب مدیریت و رهبری در پرستاری: نظریه ها، فرآیندها و اقدامات (نوشته پاترونیس) توسط مترجمان گروه پرستاری ترجمک و ایزی ترنس ترجمه شده است. در اینجا فقط چکیده فصول آمده است. این کتاب در حال فهرست نویسی و کسب مجوزهای لازم است و به محض آماده شدن مجوزها برای دانلود رایگان در اختیار همکاران قرار می گیرد. در حال حاضر برای رفع نیازهای فوری شما، تنها سه فصل از کتاب از طریق ایمیل ارسال می شود. فصول مورد نظر خود را مشخص کرده و کد آنها را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید تا فایل ها از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. کد مربوط به هر فصل در پایان چکیده در داخل پرانتز گذاشته شده است. لطفا در درج کد فصول دقت نمایید تا فصول مورد نظرتان برای شما ایمیل شود.


فهرست مندرجات کتاب مدیریت و رهبری در پرستاری: نظریه ها، فرآیندها و اقدامات

(ترجمه گروه پرستاری ترجمک و ایزی ترنس با سرپرستی و بازنگری علمی دگتر محمد ذوالعدل) مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com