ورود کاربر

قابل توجه همکاران گرامی

مطالب ارائه شده در این بخش محدود به این سرفصل ها نبوده و در آینده توسعه داده می شود. همچنین مطالب قید شده برای هر سرفصل مجدداً توسعه داده می شود و تکمیل می شود. بنابراین در صورت علاقمندی به مطالب این بخش، لازم است که با فواصل مشخصی از وب سایت پرستار بازدید فرمایید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع مطالب فرآیند پرستاری

کاربران و همکاران گرامی توجه داشته باشند که رفرنس اصلی بخش فرآیند پرستاری کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث (2016) و سرفصل تشخیص های پرستاری از کتاب تشخیص های پرستاری کارپنیتو (2013) اسخراج شده است. همکاران عزیز می توانند کتاب مرجع زبان اصلی را از دانلود سنتر پرستار دریافت نمایند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com