ورود کاربر

روش تحقیق در پرستاری

تحقیقات پرستاری انجام مطالعات نظامدار و هدفمندی است که برای خلق دانش جدید در رابطه با تجارب مربوط به سلامت و بیماری توسط پرستاران انجام می شود. پرستار محقق دانشمندی است که به دنبال پاسخ به سئوالات خود از طریق مشاهدات نظامدار و ثبت پدیده های مرتبط با پرستاری است. امروزه از پرستاران به طور فزاینده ای انتظار می رود که از نتایج مطالعات و تحقیقات انجام شده در این رشته اطلاع داشته و پس از نقد عملی آنها، اساس کار بالینی خود قرار دهد. بکارگیری نتایج تحقیقات در عمل مستلزم این است که بتوان بر چالش های مرتبط با بررسی و شناخت، ارزیابی، دستیابی، خواندن، فهمیدن، برگردان کردن و انتشار یافته های تحقیقات در عمل فائق آمد. همانطور که می دانیم که قرن بیست و یکم با انفجار تکنولوژی ارتباطات و اطلاع رسانی همراه شده است. رشته های مختلف و از جمله پرستاری به سرعت با یافته ها و اختراعات جدید آشنا می شوند. اما کدام یافته یا اختراع را می توان در عمل استفاده نمود؟ این مسئله به هدف این بخش از وبسایت پرستار تبدیل شده است. وبسایت پرستار قصد دارد با معرفی روش های تحقیق در پرستاری به پرستاران محقق در انجام تحقیقات خود و به پرستاران بالینی در بکارگیری نتایج تحقیقات در عمل کمک کند. لازم است که مصرف کنندگان تحقیقات پرستاری بتوانند به طور مکفی و اثربخش یافته های تحقیق را ارزیابی کرده و چه از نظر علمی و روش شناسی و چه از نظر پتانسیل های مصرفی، سبک و سنگین کنند. هدف وبسایت پرستار فراهم کردن زمینه دستیابی به چنین مهارتی است.

همچنین ارائه نتایج تحقیقات و اطلاعات و تجارب بالینی پرستاران به جامعه پرستاری از اهمیت خاصی برخوردار است. در این بخش وبسایت تلاش می شود که راه های به اشتراک گذاری نتایج تحقیقات و تجارب بالینی، چاپ مطالب در وبسایت ها، ژورنال ها و مجلات معتبر دنیا بحث شود. مفاهیم مربوط به انتشار مطالب و اشتراک یافته ها نیز ارائه خواهد شد.

سازماندهی مطالب بخش روش تحقیق به این صورت است که ابتدا فرآیند انجام تحقیق به صورت گام به گام بحث می شود، سپس به هر یک از تکنیک های تحقیق به صورت مفصل و با جزئیات پرداخته می شود. مطالب این قسمت به صورت زیر ارائه می شوند:
هر بخش خود شامل چندین فصل خواهد بود. مثلا در بخش 1 به معرفی روش تحقیق، مفاهیم کلیدی تحقیقات کمی و کیفی، مرور اخلاق پژوهش پرداخته می شود. یا در بخش سه به تقسیم بندی طرح تحقیق و انواع نمونه گیری پرداخته می شود. در بخش جمع آوری داده ها به بررسی روش های مختلف جمع آوری داده، روایی و پایایی ابزار پژوهش و غیره پرداخته می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com