ورود کاربر

تجزیه و تحلیل آماری

تعریف آمار و تجزیه و تحلیل آماری در طی دهه ها گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده است. آمار را به عنوان شاخه ای از علوم تعریف کرده اند که با داده های جمع آوری شده از طریق شمارش یا اندازه گیری ویژگی یا صفتی از جامعه یا یک پدیده طبیعی سروکار دارد. آمار لذت یافتن الگوهای موجود در یک مجموعه داده است، لذت کشف کردن است، لذت پاسخ دادن به سئوالات فلسفی عمیق است، قدرتی است که به تصمیمات مهم نور می بخشد، توانایی هدایت تصمیمات در حیطه های علوم، تجارت، دولت، طب، صنعت و ... است. از این تعاریف روشن است که آمار از دنیای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل علمی فراتر رفته و حالا وارد دنیای اکتشاف، درک مطلب و تصمیم گیری شده است. امروزه تجزیه و تحلیل آماری دیگر معطوف به تحقیقات و حوزه آکادمیک نیست و در تمامی شئون زندگی انسانی رد پای آن دیده می شود.

چرا تجزیه و تحلیل آماری؟

تجزیه و تحلیل آماری به ما کمک می کند از ادعاهای خود پشتیبانی کنیم. داده ها را برای استفاده های بعدی بهینه کنیم. هزینه ها را مدیریت کنیم. روندها و فرصت های موجود را شناسایی کنیم. داده های خام را به اطلاعات قابل استفاده و عملیاتی تبدیل کنیم.

آمار به ما اجازه می دهد چیزهایی را ببینیم که بدون آن نامرئی هستند؛ از فرآیندهای شناختی و انتزاعی گرفته تا جریان ها و سیالات و نیرویی که هواپیما را در هوا معلق نگه می دارد. نتایج آماری به ما کمک می کنند مسائل مهم را حل کرده و به خدمت بشریت در آوریم. همه جای زندگی بشر رد تجزیه و تحلیل آماری وجود دارد، از شرکت ها گرفته تا افراد، از تجزیه و تحلیل محصولات، مالی یا عملکرد فنی تا فروش و بازاریابی و ...

ایزی ترنس (طرف قرارداد پرستار) ارائه کننده هوش تجاری و راه حل داده برای حوزه های مختلف است. ایزی ترنس از طریق تجزیه و تحلیل آماری راه حلی کیفی، متناسب و اثربخش برای مسائل پیش روی شما پیشنهاد می کند، در دوره ای که برآیندهای اقتصادی و تجربی برای صنایع اهمیت فراوانی دارد. ایزی ترنس تلفیقی از فناوری نرم افزاری نوین و توان علمی و یدی متخصصان آمار خود را در اختیار شما می گذارد تا دیدگاهی صحیح، ساده و اثربخش از داده های خام شما فراهم آید.

مطالب مشابه این مقوله

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com