ورود کاربر

همکاران گرامی

ورود شما به وبگاه پرستار را خیر مقدم می گوییم. حضور شما را در این جمع مغتنم می شمریم. لطفا برای ورود به بخش مورد نظر خود، روی دکمه مربوطه کلیک نمایید. وبگاه پرستار به همکاری و مشارکت کلیه همکاران نیازمند است. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. برای ارسال نظرات، مقالات، جزوات، مطالب و ... با ما تماس بگیرید.

تذکر: وبگاه پرستار در ابتدای راه است و در حال بلوغ. هر روزه مطالب جدیدی به وبگاه اضافه می شود، اگر مطلب مورد نظر خود را پیدا نکردید، مطمئن باشید که در بازدید بعدی پیدا می کنید. شما می توانید مطلب مورد نظر خود را از فرم تماس با ما درخواست کنید. چون مطالب پرستار زیاد است اما هنوز به طور کامل وب نویسی نشده است.

فرآیند پرستاری

کلیه مطالب مربوط به فرآیند پرستاری کلیه سیستم های بدن در این بخش تحت پوشش قرار گرفته است و در 15 بخش به تفضیل بیماری ارائه شده است.

فرآیند پرستاری

مهارت های عملی

در این بخش مهارت های عملی پرستاری از قبیل نمونه گیری صحیح، تست های تشخیصی، آزمایشات تشخیصی، تفسیر نوار قلب و … ارائه شده است.

مهارت های عملی

مفاهیم پرستاری

در این بخش مفاهیم پرستاری از جمله امید، ترس، اضطراب، معنویت، مرگ، شجاعت و مطالب و کتب مربوط به مفاهیم و اصول پرستاری ... ارائه شده است.

مفاهیم پرستاری


مدیریت و رهبری در پرستاری

در این بخش مطالب مربوط به مدیریت و رهبری در پرستاری ارائه شده است. همچنین چکیده فصول کتاب مدیریت و رهبری در پرستاری پاترونیس ارائه و می توانید کتاب کامل را نیز در این بخش دانلود نمایید.

مدیریت و رهبری در پرستاری

روش های تحقیق در پرستاری

در این بخش روش تحقیق در پرستاری با جزئیات بحث شده است. مطالب این بخش شامل روش شناسی تحقیقات پرستاری، روش های نوین از قبیل فنومنولوژی، فراتجزیه، تحقیقات کیفی ارائه شده است.

روش های تحقیق در پرستاری

روش های تدریس در پرستاری

در این بخش روش های تدریس در پرستاری به همراه مدل های آموزش به بیمار بطور مفصل بحث شده است. همچنین مقالات و کتب مربوط به روش های نوین تدریس برای دانلود رایگان در این بخش ارائه شده است.

روش های تدریس در پرستاری


مدل و نظریه های پرستاری

در این بخش مدل ها و نظریه های مختلف پرستاری از جمله مدل خود مراقبتی اروم، مدل سازگاری روی، مدل رفتار جانسون و مدل های جدید در حال تکوین است معرفی شده است.

مدل و نظریه های پرستاری

اخلاق و قانون در پرستاری

در این بخش اخلاق و قانون در پرستاری و تحقیقات پرستاری بحث می شود. مطالب این بخش شامل موضوعات اخلاق حرفه ای، خدمات بیمارستانی، خدمات سرپایی و  … بحث می شود.

اخلاق و قانون در پرستاری

مهارت های نظری پرستاری

در این بخش مهارت های نظری پرستاری از جمله آمار پرستاری، برنامه نویسی برای پرستار، فن ترجمه پرستاری و … به صورت آموزش نرم افزار، آموزش نظری ارائه شده است.

مهارت های نظری پرستاری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com