ورود کاربر

آیا برای بازنشسته شدن آماده هستید؟

آمادگی برای بازنشستگیبازنشستگی برای افراد مختلف معانی مختلفی دارد. عده ای بازنشستگی را یک واقعه خوب و خوشبختی می دانند، در حالی که عده ای آن را یک فاجعه می دانند. برای عده ای بازنشستگی به معنی خلاص شدن از یک شغل تمام وقت و پرداختن به یک شغل پاره وقت است، برای عده ای وقت بیشتر گذراندن با خانواده، برای عده ای سفر و سیاحت و .... بازنشستگی برای شما چه مفهومی دارد؟ پرستاری یکی از شاغل سخت است، بعد از بازنشستگی چه تصمیمی دارید؟ آیا آمادگی بازنشسته شدن را دارید؟ آیا برای بازنشستگی خود برنامه ریزی کرده اید؟

در این بخش از وب سایت پرستار، به بازنشستگی، مزایا و معایب آن پرداخته می شود. بازنشستگی از دیدگاه روانشناسی و جامعه شناسی باز می شود. جملات پر معنی و نکات زندگی ساز و تجارب دیگران در میان گذاشته می شود. چندین سرگرمی و تفریح، روش های صحیح ورزش و فعالیت، امکانات مسافرتی و در کل، هر چیزی که برای بازنشستگی مفید بوده یا به ذوق بازنشسته ها خوش بیاید، مطرح می شود. شما هم می توانید نظرات و تجارب خود را از طریق وبگاه پرستار با دیگران در میان بگذارید. ای کاش های خود را از طریق فرم تماس با ما به پرستار ارسال کنید و بدون هر گونه دخل و تصرفی، در این بخش منتشر خواهد شد.

مطالب این بخش به گروه های متفاوتی تقسیم می شود که با گذر زمان به بلوغ خواهد رسید. در حال حاضر مطالب زیر ارائه می شود:


آموزش مهارت

در این بخش مهارت های سرگرم کننده برای بازنشستگی آموزش داده می شود، از قبیل نقاشی، خطاطی، خراطی، منبط کاری، آرایشگری و ...

آموزش مهارت

ورزش و سلامتی

در این بخش رشته های ورزشی مناسب برای بازنشسته ها همراه با مزایا و عوارض جانبی ورزش های سنگین و مطالب دیگر ارائه خواهد شد.

ورزش و سلامتی


قوانین و مقررات

در این بخش قوانین و مقررات ملی و بین المللی مربوط به بازنشستگی، اخبار و تازه های مربوط به پرستاران بازنشسته و مطالب دیگر ارائه خواهد شد.

قوانین و مقررات

تازه ها و سرگرمی

در این بخش تازه های مذهبی، علم و هنر، ادبیات و شعر، تکنولوژی و علوم ماوراء طبیعه، معرفی برترین های دنیا و مطالب دیگر ارائه خواهد شد.

تازه ها و سرگرمی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com