ورود کاربر

طراحی وب سایت شخصی برای پرستاران

همانطور که می دانید، داشتن یک وب سایت مستلزم وجود چندین فاکتور است که عبارتند از:

ملزومات وب سایت

  • google-Joomla-gadget      نام وب سایت (دامین)
  • google-Joomla-gadget      سرویس هاستینگ (فضای ذخیره اطلاعات سایت)
  • google-Joomla-gadget      سیستم مدیریت محتوا (وارد کردن اسناد و مطالب جدید)
  • google-Joomla-gadget      متن و عکس و سایر مطبوعات
  • google-Joomla-gadget      مدیریت و بهینه سازی وب سایت

وبگاه پرستار اقدامات و ملزومات لازم برای داشتن یک وب سایت شخصی را برای پرستاران فراهم ساخته است. کافی است که نام سایت (Domain) خود را انتخاب کنید و مطالب و تصاویر مورد نظر خود را به وبگاه پرستار تحویل دهید. اقدامات لازم برای ثبت دامنه، اجازه سرویس هاستینگ، نصب سیستم مدیریت محتوا را گروه وب نویسی پرستار برای شما انجام خواهد داد.

پس از راه اندازی وب سایت، نوبت به مدیریت و بهینه سازی وب سایت می رسد که این امر نیز توسط متخصصان وب سایت پرستار برای شما انجام خواهد شد. پس از این مراحل، وب سایت شما آماده تحویل است. در زمان تحویل وب سایت، پرستار به شما یک جزوه آموزشی تقدیم می کند که با خواندن آن می توانید مطالب خود را در سایت درج کرده، سایت خود را مدیریت کنید.

سیستم های مدیریت محتوای زیادی در بازار وب نویسی در دسترس است از قبیل:

 

  • google-Joomla-gadgets      جوملا (Joomla)
  • google-Joomla-gadgets      ورد پرس (Wordpress)
  • google-Joomla-gadgets      دروپال (Drupal)
  • google-Joomla-gadgets      .....

متخصصان وبگاه پرستار برای شما سیستم مدیریت محتوا (CMS) را نصب کرده، در زمان تحویل کنترل پنل مربوطه، جزوه آموزشی و پشتیبانی تلفنی در اختیار شما خواهند گذاشت تا بتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید.

اگر در امر توسعه وب مشغول هستید، وبمستر یا مالک وبسایت هستید، مایلید اطلاعاتی در مورد توسعه وب، بهینه سازی، سئو و رنکینگ و رتبه الکسا بخوانید، مطالب زیر ممکن است برای شما جالب باشد:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com